FarmaBLOG

 • Kasım 26, 2023

  Mor şampuan, saç rengini korumak veya istenmeyen sıcak tonları dengelemek için özel olarak formüle edilmiş özel bir saç bakım ürünüdür. Özellikle sarı, gümüş veya grimsi tonlara sahip saçları olan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

  blog
 • Kasım 26, 2023

  Aloe vera, çok yönlü iyileştirici özellikleriyle bilinen ve pek çok alanda kullanılan bir bitkidir. Aloe vera, tıbbi kullanımlarının yanı sıra daha sağlıklı saçlara ve saç derisine katkıda bulunan vitamin, mineral ve enzimler içermesi nedeniyle saç bakımında da özel bir yere sahiptir.

  blog
 • Ekim 14, 2023

  Ylang Ylang yağı, “cananga odorata” ağacının çiçeklerinden elde edilen hoş kokusu ve tedavi edici özellikleriyle bilinen esansiyel bir yağdır. Ylang ylang yağı, özellikle cilde ve saça olmak üzere çok yönlü faydaları nedeniyle aromaterapi ve cilt bakımında sıklıkla kullanılmaktadır. Peki, ylang ylang yağı ve özellikleri nelerdir? Ylang ylang yağı faydaları nelerdir, ylang ylang yağı saça nasıl kullanılır, kokusu nasıldır gibi soruların cevaplarını birlikte keşfedelim.

  blog
 • Ekim 13, 2023

  Saçlar, güzel görünümün en önemli parçalarından biridir ve saç diplerinde oluşan problemler günlük hayatımızı ciddi anlamda etkileyebilmektedir. Saç diplerinde oluşan problemlerden kişilerin başına en sık gelen ve rahatsızlık veren problemlerden biri saç derisinde oluşan kabuklanma ve oluşan yaralardır. Saç derisinde tahriş ile soyulma sonrası meydana gelen kabuklanma ve yaralar, birçok çeşitli sebepten dolayı oluşabilmektedir.

  blog
 • Ağustos 06, 2023

  Sağlıklı ve ışıltılı bir cildi korumak için cilt tipine uygun ürünlerle düzenli cilt bakımı şarttır. Cildinize bakım yapmanın en iyi zamanlarından biri ise canlandırıcı bir banyodan hemen sonrasıdır. Banyodan sonra cilt temizlenir ve ılık su gözeneklerinizi açarak cilt bakım ürünlerinin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Bu yazıda, faydaları en üst düzeye çıkarmak ve parlak bir cilt elde etmek için banyodan sonra uyulması gereken temel cilt bakımı önerilerinden bahsedeceğiz.

  blog
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR