FarmaBLOG

 • Temmuz 13, 2024

  Cilt bakımında doğal yöntemler her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlıyor. Bu yöntemlerden en sık tercih edilenlerden biri de at kılı fırçasının cilt bakım rutinlerine dahil edilmesidir. At kılı fırçası, cilt sağlığını iyileştirmek ve cildin daha canlı görünmesini sağlamak için kullanılan etkili bir araçtır.

  blog
 • Temmuz 13, 2024

  Saç kesiminde mükemmel dengeyi ve doğal görünümü yakalamak isteyenler için ara makas vazgeçilmez bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuaförlerin ve berberlerin vazgeçilmez araçlarından biri olan ara makas, saçın yoğunluğunu kontrol etmeye, hacim kazandırmaya ve saçın daha katmanlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  blog
 • Mayıs 20, 2024

  blog
 • Mayıs 20, 2024

  Rimel, bir diğer sık kullanımı ile maskara, birçok makyaj rutininin temel ögelerinden ve gözlerdeki doğal güzelliği artırarak daha dolgun, daha uzun kirpikler sağlayan makyaj ürünlerinden biridir. Bununla birlikte, doğru bir teknik ile iyi bir maskara uygulamak, makyaj görünümünüzü daha çarpıcı hale getirir.

  blog
 • Mayıs 19, 2024

  Görünümün geri kalanı için tuval görevi gören ve makyaj malzemelerinin en önemli parçalarından biri olan fondöten için doğru seçim yapmak kritik bir adımdır. Doğru fondöten cilt tonuna ve tipine uyum sağlayarak doğal güzelliği maskelemeden artıran fondötendir.

  blog
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR