Kargo & teslimat politikası

 

 

Farmakozmetika.com.t r

üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Hiçbir limit olmaksızın ücretsiz kargodan yararlanabileceksiniz.

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

Ürün açıklamaları bölümündeki teslimat bilgisi alanında "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünlerde, hafta içi saat 14:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerimizdeki yoğunluk sebebiyle kargoya veriliş süresi değişiklik gösterebilir.

 

Siparişinizin aynı gün kargoya teslim edilebilmesi için, sepetinizde yer alan tüm ürünlerin "Aynı Gün Kargo" ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tüm ürünleriniz hazır olduğu zaman kargoya verilecektir.

 

Cumartesi ve Pazar , resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde  kargoya teslim edilir.

 

Havale ve Kapıda ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi yada kapıda ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havalenin ve kapıda ödeme onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

 

Havale veya kapıda ödeme siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

 

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

 

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

 

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

 

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz www.Farmakozmetika.com.tr'da bulunan "Sipariş Takibi" bölümü aracılığıyla dilerseniz de Sürat Kargo "Gönderi Takibi" bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

 

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

 

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Sürat Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Farmakozmetika Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR