Cerave

 

Cilt bakım ürünleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olma özelliğini taşıyan Cerave, 2005 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin etki düzeyleri ve hizmet standartları ile dermatologlar ve cilt bakım uzmanları tarafından önerilen Cerave’nin nemlendirici, temizleyici, güneş koruyucu ve özel cilt bakım kategorilerinde ürünleri bulunur.

...
 

Cildin doğal bariyerini güçlendirmek, hassas ciltleri yatıştırmak ve nem dengesini korumak adına formüle edilen Cerave ürünlerinin temel bileşenleri arasında ceramides, hyaluronic acid ve niacinamide gibi önemli aktif maddeler bulunur. Burada hassas ciltleri yatıştırıcı özelliğine dikkat çekmemiz gerekir. Parfüm içermeyen ve alerji testlerinde geçmiş formülleriyle Cerave bu noktada fark yaratır.

Cerave Yüz Yıkama Jelleri

Gün boyunca ciltte biriken kir, yağ ve makyaj artıklarını uzaklaştırmak için Cerave yüz yıkama jelleri ideal ürünlerdir. Cildinize uygun bir yüz yıkama jeli kullandığınız takdirde cildinizin temiz, ferah ve sağlıklı kalmasını desteklersiniz. Diğer taraftan düzenli olarak kullanıldığı takdirde cildin yağ dengesini koruyucu ve akne gibi cilt problemlerini önleyici etkisi de vardır.

 

Cerave yüz yıkama jellerinin kullanımı hayli kolaydır. Yüz yıkama jeli kullanırken takip etmeniz gereken adımlar;

 
 • 1- Öncelikle ellerinizi temizleyin ve yüzünüzü ılık suyla hafifçe ıslatın.


 • 2- Sonrasında yüz yıkama jelini avucunuza bir miktar dökün ve su ile köpürtün.


 • 3- Köpüren jeli nazikçe yüzünüze masaj yaparak uygulayın, göz çevresi dahil olmak üzere tüm yüzünüze eşit şekilde dağıtın.


 • 4- Son adımda ise yüzünüzü bol su ile durulayın ve nazikçe, yumuşak bir havlu ile kurulayın.

 

Cerave yüz yıkama jellerinin etki düzeyini artıracak birkaç kritik ipucu vardır. Bu ipuçları;

 
 • 1- Yüz yıkama jelini sabah ve akşam olmak üzere en az iki kez kullanmanız tavsiye edilir.


 • 2- Cilt tipinize uygun ürün seçmeniz önemlidir. Örneğin; kuru bir cildiniz varsa nemlendirici özelliğe sahip bir yüz yıkama jeli tercih etmelisiniz.


 • 3- Yüzünüzü temizlerken nazik olun ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.


 • 4- Göz makyajını çıkarmak için makyaj temizleyici kullanın. Yüz yıkama jelinin göze temasından kaçının.


Doğru uygulama ve cildinize uygun ürün tercihi ile Cerave yüz bakım jellerini kullanarak sağlı bir cilt için önemli bir adım atabilirsiniz.

Cerave Ürünlerine Farmakozmetika Farkı İle Ulaşın!

Farmakozmetika; geniş ürün yelpazesi, hızlı teslimat garantisi, ödeme koşullarında sunduğu alternatifler ve rekabetçi fiyatları ile en popüler cilt bakım markalarından biri olan Cerave’yi sizlerle buluşturuyor.

 
 • - Cildin doğal bariyerini güçlendiren ve nem dengesini koruyan, böylelikle cildinizin yumuşak ve nemli bir yapı kazanmasına yardımcı olan nemlendiriciler


 • - Cildi nazikçe temizlerken hassas ciltleri yatıştıran ve cildin doğal dengesini koruyan temizleyiciler


 • - Cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken cilt bariyerini güçlendiren ve nemlendiren güneş koruyucuları

 

başta olmak üzere Cerave markası altında yer alan ürünlerin tümüne kaçırılmayacak indirim fırsatları ile ulaşabilirsiniz.

 

Farmakozmetika’da misyonumuz, cilt bakım gereksinimlerini karşılamak için kalite ve etki düzeyi uzmanlar tarafından kanıtlanmış ve rekabetçi fiyatlara sahip ürünler sunmaktır. Her bütçeye hitap eden seçeneklerimizle, müşterilerimizin cilt sağlığını ön planda tutarken aynı zamanda bütçelerini korumalarına yardımcı oluyoruz. Güvenilir ve etkili CeraVe ürünleriyle, cilt bakımı rutininizi kolayca oluşturun ve cildinize sağlıklı bakmayın başlayın!


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR