Saç Serumları ve Spreyler

 

Saç bakım serumları ve spreyleri zahmetsiz saç bakımı sağlayan ürünlerdir. Son derece kolay kullanımlarıyla bakımlı saçlara “Merhaba!” demenizi sağlayacak olan bu ürünler, aynı zamanda güçlü formüllere de sahiptir. Bu sayede yüksek bir etki oranına sahip olduklarını söylemek mümkündür. Hacimli, gür ve sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlayacak saç serumları ve spreyleri ile ilgili detaylar ise aşağıda derlendiği gibidir.

...
   

Saç Bakım Spreyi Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Saç bakım spreyleri, spreyle sıkılabilecek formda üretilen, zahmetsiz bir uygulama ile saç bakımını destekleyen ürünlerdir. Bu spreylerin saç yapı ve sorunlarına bağlı olarak kategorize edildiklerini söylemek mümkündür. İhtiyaç ve yapı doğrultusunda doğru ürün seçiminin yapılmasının ardından daha kolay taranan, şekillenen saçlara sahip olmak kaçınılmazdır.

 

Saç Serumu Nedir?

 

Saç serumu, yapısına bağlı olarak değişmek şartıyla duştan önce ya da sonra uygulanan bir saç bakım ürünüdür. Saçı derinlemesine besleme özelliğine sahiptir.

 

Avuca alınan bir miktar serumun saça iyice yedirilmesi şeklinde kullanılan ürün, yıpranmış saçları kısa süre içerisinde onaracak ve daha sağlıklı bir saç yapısına kavuşulmasını sağlayacaktır. Saç kırıklarını gidermek, bundan sonraki kırıkları da önlemek isteyenlerin saç bakım rutinine saç serumunu eklemesinde fayda vardır.

 

Sağlıklı Saçlara Kavuşmanın En Etkili Yolu; Saç Serumu

 

Saç serumu, saçları diplerden başlayarak köklere kadar besleyen bir bakım ürünüdür. Bu ürün sayesinde daha sağlıklı bir saç görüntüsüne kavuşmak mümkündür. Saç serumu faydaları ise genel olarak aşağıda verildiği şekilde ele alınabilmektedir;

 
  • - Çeşitli sebeplere bağlı olarak ışıltısını kaybeden, matlaşan saçlar, saç serumu ile canlı ve parlak yapısını geri kazanır.


  • - Saç serumu saçı besleyerek daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Ayrıca kırılarak dökülen saçların uzamasını destekler.


  • - Özellikle saç şekillendirici sebebiyle yıpranan, kırılan saçların onarılmasını sağlayarak saçı güçlendirir. Bu sayede kullanım sonrası yıpranmaların da önüne geçer.


  • - Saç renginizin korunmasını sağlar.  •  

Farmakozmetika’nın zengin ürün seçenekleri arasından saçınıza en uygun olan saç serumuna, birbirinden avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Ancak fazla serum kullanmamaya ve serumu saç diplerinize sürmemeye özen göstermelisiniz.

 

Saç Bakım Spreyi Nasıl Kullanılır?

 

Saç bakım spreyleri durulanmayan ürünlerdir. Kullanımları ise oldukça kolaydır. Bunun Farmakozmetika’nın ürün skalası içinden saç yapınıza en uygun olan ürünü seçmeniz ve sonrasında aşağıda verilen kullanım adımlarını takip etmeniz yeterlidir.

 
  • 1- Öncelikle saç spreyini kuru ya da nemli saçlarınıza uygulayabilirsiniz. En doğru yönlendirme, ürünün üzerinde yer alacaktır.


  • 2- Saç bakım spreyini uygulamadan hafifçe çalkalamada fayda vardır. Bu sayede içerisinde yer alan bileşenler homojen olarak uygulanabilecektir.


  • 3- Spreyi saçınıza 15-20 cm uzaktan uygulamanızda fayda vardır. Yakından püskürtmek eşit uygulama imkanını ortadan kaldıracaktır.


  • 4- Saç bakım spreyini uç ve gövde kısmına uygulamanız gereklidir. Saç köklerine uygulamak saçın ağırlaşmasına ve çabuk yağlanmasına sebep olacaktır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR