Saç Boyası

 

Saç boyaları, hayali kurulan saç rengine kavuşulmasını sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde daha canlı, istenilen tonlarda ve sağlıklı bir saç yapısına kavuşmak mümkündür. Ancak bunun için doğru saç boyası rengine ek, doğru saç boyası içeriğinin de seçilmesi gereklidir. Çünkü kimyasal içerikli saç boyaları, saçı yıpranmasına ve canlı yapısını kaybetmesine sebep olacaktır.

...
   

Saç Boyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Saç boyası seçerken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Renk, bunların öncelikli olanı olarak görülse de bu düşünce oldukça yanlıştır. Çünkü içeriği sağlıklı olmayan bir saç boyası, beklenen saç rengini de karşılayamama ihtimaline sahiptir. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken ilk unsur, boyanın içeriğidir.

 

Organik, bitkisel içerikli saç boyası, özünde doğal pigmentler bulundurur. Amonyak içermez. Bu ise saçı kurutmadan renk değişikliği elde edilmesini sağlar. Yanan, yıpranan saçların temelinde aşırı kurumanın olduğu düşünüldüğünde, organik saç boyasının faydaları daha net anlaşılabilir.

 

Bitkisel İçerikli Saç Boyası Faydaları Nelerdir?

 

Bitkisel içerikli, amonyak içermeyen saç boyaları bünyelerinde birçok avantaj barındırır. Organik saç boyası faydalarına ise daha detaylı bir şekilde aşağıda verildiği haliyle değinilebilir.

 

Saç Boyası Fiyatları

 

Saç boyası fiyatları, kullanılan ürünün içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Farmakozmetika ise en sağlıklı saç boyalarını, en sağlıklı fiyat politikaları ile sunar. %15’e varan sürekli indirim avantajlarıyla satışa sunulan ürünler, hızlı ve güvenilir kargo imkanıyla alıcılarıyla buluşturulur. Üstelik Farmakozmetika, web arayüzü ile zahmetsiz bir alışveriş imkanı sağladığı gibi, gücenli ödeme yöntemleriyle de bu süreci destekler. Sizlere ise kısa sürede elinize ulaşan saç boyası ile kusursuz renklere kavuşmak kalır.

  • 1- Laboratuvar ortamında, yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilen organik saç boyaları, saça zarar vermez.


  • 2- Saçın doğal yapısını koruyan bitkisel içerikli saç boyalarının temelinde bitkisel pigmentler yatar. Bu sayede ise uzun süre etkisi koruyacak, doğal görüntüde renkler ortaya çıkar.


  • 3- Pigmentasyon sürecinde saçın zarar görmemesi, ışıl ışıl bir görüntünün desteklenmesini beraberinde getirir.


  • 4- Amonyak içermemeleri, boya esnasında ortaya çıkan dayanılmaz kokuyu ortadan kaldırır. Kokusuz, zahmetsiz bir boyama sürecini destekler. Bu sayede daha keyifli bir boyama deneyimi sunar.


  • 5- Saçı kurutmaz. Bu sebeple yıpranma endişelerini ortadan kaldırır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR