Zade Vital

 

Helvacızade grubu imzası taşıyan bir marka olan Zade Vital, endüstriyel gıda imalatı konusunda var olan 130 yıllık deneyimin bir sonucudur. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk takviye gıda markalarından biri olan Zade Vital, günümüzde 65’in üstünde ülkeye ürün ihraç etmeyi başaran başarılı bir firmadır..

...
 

Zade Vital Ürünleri

 

Zade Vital, çoğunlukla besin takviyesi çerçevesinde ön plana çıkan ve yoğun bir araştırmanın ürünü olan bu besinlerle başarıyı elde eden bir firmadır. Firmanın ürünleri ise kendi içlerinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunun temel nedeni her ürün kategorisinin farklı bir görevinin bulunması ve bu çerçevede farklı bir amaca hizmet etmesidir.

 

Zade Vital Vitamin

 

Farmakozmetika’da sık sık yer edinen ve vitamin takviyeleri açısından kullanıcının öncelikli tercihleri arasında bulunan Zade Vital vitamin takviyeleri, doğal içerikleri ile dikkat çekmektedir. A, B, C, D, E ve K vitaminleri formunda karşımıza çıkan bu vitaminlerin her birinin insan sağlığı açısından arz ettiği önem oldukça fazladır. Özellikle mevsim geçişlerinde, çetin kış şartlarında hasta olmadan ya da hastalık belirtilerini maksimum seviyede geçirmeden yaşam konforunu artırmak isteyenlerin Zade Vital vitamin takviyeleri arasından kendileri için en uygun olanı seçmeleri mümkündür.

 

Zade Vital Kolajen Ne İşe Yarar?

 

Özellikle kolajenler, geni bir görüntünün en temel yapı taşlarıdır. Vücutta belirli bir oranda bulunan ancak yaş alma ve benzeri sebeplere bağlı olarak zaman içerisinde azalış gösteren kolajenin temel görevi, vücut yapısını bir arada tutmak ve cildin esnek görüntüsünü korumaktır. Bununla birlikte yoğun spor yapan bireylerin de vücut yapılarının sıkı ve dinç görüntüsünü desteklemek amacıyla kolajen kullandıklarını söylemek mümkündür. Zade Vital ise doğal ve içeriği ile kolajen takviyelerini Farmakozmetika bünyesinde satışa sunmaktadır.

 

Zade Vital Probiyotikler

 

Probiyotikler, temel olarak bağırsak florasında yaşayan ve vücut açısından yararlı olan mikroorganizmalardır. Aynı zamanda bu mikroorganizmaların vücuttaki zararlı ve hastalık yapıcı maddelerle de mücadele ettiğini söylemek mümkündür. Özetle probiyotikler, vücudun savunma mekanizmalarıdır. Daha sağlıklı bir bağırsak ve dolayısıyla da vücut yapısına sahip olmak isteyenlerin probiyotik içeren besinler tüketmeleri veya bu konuda besin takviyeleri almaları mümkündür.

 

Besin takviyeleri hususundaki en temel endişe, güvendir. Ancak güvenilir bir firma bünyesinde üretilen takviyelerin kendileri de güvenli olacaktır. Zade Vital ise sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile güvenilirliğini ve besin takviyesi kalitesini kanıtlamış olan bir firmadır.

 

Zade Vital Mineraller

 

Tıpkı vitamin, kolajen ve probiyotikler gibi mineraller de vücut açısından son derece gerekli olan maddelerdir. Bu maddelerle birlikte vücut direncinin arttırıldığını söylemek mümkündür. Ancak özellikle iş ve günlük yaşam koşturması sebebiyle sağlıklı beslenmenin ve günlük vitamin ve mineral tüketiminin geri plana atılabildiğini söylemek yanlış değildir. Bunun sonucu olarak ortaya çıkması muhtemel olan vitamin ve mineral eksikliği ile başa çıkmanın yolu takviye besinlerdir.

 

Zade Vital, Farmakozmetika’da satışa sunduğu ürünlerle özellikle çinko ve demir eksikliğine yönelik çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

 

Zade Vital Bitkisel Ürünler Nelerdir?

 

Yalnızca takviye edici gıdalardan bahsetmek, Zade Vital’in eksik tanınmasına sebep olacaktır. Çünkü firmanın aynı zamanda bitkisel ürünleri de mevcuttur. Örneğin saça, cilde, genel sağlık durumuna iyi gelen çeşitli doğal yaşları Zade Vital imzası ile satın almak mümkündür. Değinilen söz konusu bitkisel ürünlerin bir kısmı ise aşağıda verildiği gibidir.

 
  • - Antep fıstığı yağı,

  • - Hindistan cevizi yağı,

  • - Yer fıstığı yağı,

  • - Kabak çekirdeği yağı,

  • - Çörek otu yağı,

  • - Ketencik tohumu yağı,

  • - Kişniş yağı,

  • - Defne tohumu yağı

Multivitaminler
₺312,00 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
60 Kapsül
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR