Dulcosoft

 

Şeker, gluten ve aroma içermediği için diyabet ve çölyak hastaları tarafından da kullanılabilen Dulcosoft, Sanafi tarafından üretilen bir üründür. Kabızlık tedavisinde kullanılır ve aktif maddesi makrogol 4000’dir. Bağırsak hareketlerini kolaylaştırır ve dışkının yumuşamasını sağlayarak kabızlığın giderilmesine yardımcı olur.

...
 

Dulcosoft Fiyatları

Geniş tedarikçi ağı, kurumsal kimliği ve kalite standartları ile minerak takviyelerinden kabızlığa vücudun ihtiyaç duyduğu tüm takviye gıdalar ve medikal ürünler eczane güvencesiyle sizlerle buluşturan Farmakozmetika, Dulcosoft’da da benzersiz fiyat avantajlarıyla fark yaratır.


Dulcosoft’un en popüler ürünlerinden biri olan Oral Solüsyon Makrogol 4000 250 ml’nin Farmakozmetika’ya özel fiyatı 244.90 TL’dir. Havale ile ödeme yöntemi tercih ettiğiniz takdirde 7.35 TL daha az ödeyebilir, eczane güvensiyle kaçırılmayacak indirimleri değerlendirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dulcosoft Ne İşe Yarar?

Kabızlık; düşük sıvı tüketimi, fiziksel aktivite eksikliği, stres, ilaç kullanımı, lif eksikliği ve daha birçok farklı nedenden ötürü görülebilir. Dulcosoft ise bağırsaklarda suyu tutarak dışkıyı yumuşatır ve bağırsak hareketini kolaylaştırarak kabızlığın ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Dulcosoft Nasıl Kullanılır?

Dulcosoft, kolay kullanım için hazır bir oral solüsyon formundadır. Yemeklerden önce veya sonra kullanılabilir. Günlük doz tahmin edilebileceği gibi bireyin ihtiyacına bağlı değişir. Bu nedenle en doğru yönlendirmeyi doktorunuz veya sağlık uzmanınızdan almanız gerekir.

Dulcosoft Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Dulcosoft genellikle kısa süreli tedaviler için kullanılır. Kullanım süresi 7 ile 14 gün arasında değişkenlik gösterir ve 28 günden fazla kullanılması önerilmez. İdeal kullanım süresi için doktorunuz veya sağlık uzmanınızın yönlendirmelerini takip etmeniz gerekir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR