Lumena Çocuk ve Yetişkinler için Yüksek Korumalı Güneş Koruyucu Krem SPF50+ 200 ml

Lumena Çocuk ve Yetişkinler için Yüksek Korumalı Güneş Koruyucu Krem SPF50+ 200 ml

0,00
Marka : Lumena
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)
Barkod : 8684556290065
Ürün Detay Iconlar Alternative

Lumena Cosmetics, cildinizin en iyi şekilde korunmasını ve beslenmesini sağlayan yenilikçi formüller sunar. Çocuk ve Yetişkinler için özel olarak geliştirilmiş SPF50+ güneş kremi, sadece güneşin zararlı etkilerine karşı üstün koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildinizi besler ve yoğun nemlendirme özelliği taşır.

10000206228
200 ml
314,3
:

İçeriği;

-Cildin doğal bariyerini güçlendirerek daha sağlıklı bir cilt yapısı sağlar. Cildin dengesini koruyarak leke oluşumunu engeller.

-Yulaf Özleri, cildi ferahlatır ve cildi yağlandırmadan yoğun nemlendirme sağlar. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak ısı, ışık, güneş gibi çevresel zararlara karşı korur.

-Lumena Cosmetics Çocuk ve Yetişkinler İçin Yüksek Korumalı Güneş Kremi %100 Vegan ayrıca hassas ciltlerin kullanımı için Alkol ve Gluten içermez.

- Antioksidan etkisiyle serbest radikallerle savaşarak cildi korur.

-Lumena Cosmetics Güneş Kremleri özenle seçilmiş, aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde sayesinde cildin nefes almasını sağlar. Hızlı emilimi sayesinde beyazlık ve yapışkanlık hissi ile yağlılık hissi bırakmaz. Hafif ve akışkan dokuludur. Tere, kuma ve suya karşı üstün dayanıklılık sağlar. Bu özellik, güneş koruma etkinliğinin uzun süreli ve güvenilir bir şekilde devam etmesini mümkün kılar.

Faydaları;

Lumena Cosmetics Çocuk ve Yetişkinler İçin Yüksek Koruma Sunan Güneş Kremi SPF50+ ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda besleyen ve yoğun nemlendirme sağlayan bir içeriğe sahiptir. Doğal özlerle zenginleştirilmiş formülümüz, cildinizi daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz hale getirir.

Nasıl Kullanmalısınız?

- Güneşe çıkmadan 15 dakika önce yeterli miktarda kremi yüzünüze ve vücudunuza uygulayın.

- Güneş Işınlarına uzun süreli maruz kalınacağı durumlarda her 2 saatte bir uygulama tekrarlanmalıdır.

 

- Günlük kullanım ve direkt güneş ile temas durumunda kullanım için idealdir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR