Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml | Bioderma | Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml
Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml | Bioderma | Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml

Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml

0,00
Marka : Bioderma
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺1.099,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺926,90(KDV Dahil)
Barkod : 3701129800119
Ürün Detay Iconlar Alternative

Ürün Açıklaması

  • Hassas cilt tipine sahip yetişkinlerin kullanıma uygun yoğun leke problemlerinde leke görünümünün azaltılmasını sağlayan peeling etkili gece serumudur.
  • Taze C vitamini ve E vitamini içerir.
  • Aydınlatıcı etki sağlar.

10000201672
15 ml
:

Ürün Adı:
Bioderma Pigmentbio C-Concentrate 15 ml

Ürün Markası:
Bioderma
Ürün Boyutu:
15 ml
Özet Bilgi
Yoğun leke sorunu yaşayan hassas ciltler için leke görünümünün azaltılmasına yardımcı, aydınlatıcı ve peeling etkili, C vitamini içeren yoğun gece serumu.
Ürün Faydaları:
Cildin doğal ışıltısını geri kazandırmayı ve aynı zamanda ciltte lekeye neden olan etkilerin azaltılmasına yardımcı olur. Antioksidan etkili C ve E vitaminleri ile cildin aydınlatılmasına ve canlanmasına destek olur. İçeriğindeki aktif bileşenler sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli:
Cilt iyice temizlendikten sonra her akşam yüze 4 (alın, yanaklar, çene) ve boyuna 1 olmak üzere 5 damla olacak şekilde 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayın. Geceleri tek başına ya da diğer bakım ürünleri ile bir arada kullanılabilir. Ürünü açmadan önce taze C vitaminini serbest bırakabilmek için başparmağınızı sıkıca kapağa bastırın. Ardından geçici kapağı çevirerek açın ve çıkarın. Tüm taze C vitamininin kullanıldığından emin olunuz. Serum damlalığını çevirerek yerleştirin ve sıkıca kapatın. Taze C vitamininin eşit bir şekilde karışabilmesi için 10 saniye boyunca iyice çalkalayınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR